1   2   بعدی >>

نمایشگاه نساجی ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶:۱۹ ق.ظ

بیست و چهارمین نمایشگاه نساجی -نمایشگاه بین المللی تهران ماشین الات نساجی-مواد اولیه-منسوجات خانگی-ماشین الات گلدوزی و محصولات نساجی زمان:از 11-14 آذرماه 97

نمایشگاه فسپا 2016 ترکیه ۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۵:۳۷ ب.ظ

سومین نمایشگاه کفش،کیف،چرم و صنایع وابسته ۳ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۴:۵۶ ب.ظ

تغییر زمان برگزاری ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی ۸ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۴۶:۴۹ ب.ظ

جلال ذکایی مدیر ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت:به دلیل همزمانی تاریخ اعلام شده قبلی برای برگزاری این نمایشگاه با اماده سازی نمایشگاه گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران تاریخ برگزاری ششمین دوره نمایشگاه بین المللی چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از31 فروردین ماه تا 2 اردیبهشت به 29 اردیبهشت تا 1 خرداد ماه تغییر کرد.

اتمام بلیط های نمایشگاه فسپا ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۲:۵۰:۰۹ ب.ظ

همه‌ی بلیط‌های ورود به نمایشگاه فسپا دیجیتال ، تبلیغات و نساجی 2016 (FESPA Digital, European Sign Expo and FESPA Textile )، دو ماه قبل از شروع آن که در 8 مارس 2016 در مرکز نمایشگاهی RAI آمستردام هلند برگزار می‌شود، فروخته شده است.

مساحت نمایشگاهی بالغ بر 42000 متر مربع است. نمایشگاه فسپا 2016  بزرگترین نمایشگاه دیجیتال است و دهمین نمایشگاه را از سال 2006  در امستردام برگزار می‌ کند. طبق گفته‌ های سازماندهندگان،  نمایشگاه تبلیغات (European Sign Expo) انتظارات را بسیار بالا برده است و 250 درصد بزرگتر از اولین نمایشگاهی است که در 2013 برگزار شده است. نمایشگاه نساجی فسپا 2016 اولین نمایشگاه نساجی است و دو سالن از نمایشگاه را بخود اختصاص داده است.

بیش از 450 غرفهدار  آخرین راهکارهای خود را در زمینهی چاپ دیجیتال واید فرمت، چاپ نساجی تبلیغات و دکوراسیون داخلی را با جامع ترین و تخصصی‌  ترین اپلیکیشن محصولات و تکنولوژی چاپ بهمراه محتوای آموزشی و نمایش زنده به نمایش می‌گذارند

 

یازدهمین نمایشگاه صنعت نساجی(اصفهان) 13 دی ۱۳۹۴ ۰۳:۱۷:۱۱ ب.ظ

تاریخ شروع : پنج شنبه 24 دی 94     14 ژانویه 2016 میلادی     Thu 14 January 16

تاریخ پایان : یکشنبه 27 دی 94     17 ژانویه 2016 میلادی     Sun 17 January 16

 

 

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی چاپ،بسته بندی و ماشین آلات وابسته 11 دی ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸:۵۸ ب.ظ

از نکات جالب توجه این جدول زمانبندی اینست که علیرغم اعتراض همه جانبه اهالی صنف چاپ مبنی بر تداخل زمان نمایشگاه با تعطیلات سال نو میلادی، باز هم شاهد بی‌اعتنایی برنامه‌ریزان نمایشگاه با این موضوع مهم هستیم، بگونه‌ای که این ایام مصادف است با روزهای پایانی سال میلادی (23 تا 26 دسامبر 2015یعنی تنها 4 روز مانده به سال 2016) و اوج فعالیت شرکتهای خارجی که برای رتق و فتق امور جاری و ورود به سال نو هستند . با این وصف امسال نیز همچون سال گذشته حضور کمرنگ شرکت‌های خارجی پاشنه آشیل نمایشگاه چاپ وبسته بندی تهران خواهد بود . دست‌اندرکاران چاپ کشور بیاد دارند که طی دو سال گذشته، مسئولان برپایی نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دوبی، تاریخ برگزاری نمایشگاه گلف پرینت را بخاطر بازدیدکنندگان ایرانی از روزهای پایانی سال هجری شمسی (نیمه دوم اسفند) به روزهای آغازین سال (نیمه دوم فروردین) منتقل کردند چرا که برای آنان بازدیدکنندگان خارجی و اعتبار نمایشگاه اهمیت فوق‌العاده‌ای داشته است . اما از دیگر نکات حائز اهمیت این جدول زمانبندی می‌توان به عدم همزمانی نمایشگاه تبلیغات با نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی اشاره کرد و برخلاف رویۀ سالهای گذشته، برای نخستین بار نمایشگاه غیر مرتبط مبلمان اداری با نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی بطور همزمان برگزار خواهد شد که این موضوع نیز هم بلحاظ ایجاد بار ترافیکی شدید در خیابان‌های اطراف نمایشگاه و نیز عدم سنخیت نمایشگاهها با یکدیگر حائز اهمیت است . گفتنی است تاریخ برگزاری نمایشگاه تبلیغات از 12 تا 15 دیماه در نظر گرفته شده که بالطبع بر کاهش حجم مخاطبان هر دو نمایشگاه اثر جدی خواهد داشت.

نمایشگاه تبلیغات و بازار یابی 94 ۱۳ دي ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰:۴۹ ب.ظ

نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته تهران 94 دوازدهمین دوره

تاریخ شروع:

 شنبه 12 / 10 / 1394

تاریخ پایان:

 سه شنبه 15 / 10 / 1394

آدرس:

 نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه نساجی ۱۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹:۵۸ ق.ظ

گسترش الگوی لباس ایرانی ۱۵ دي ۱۳۹۴ ۰۴:۴۴:۰۶ ب.ظ

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با اشاره به تاثیرگذاری هنرمندان بر جامعه، بر نقش آن‌ها در گسترش الگوی لباس ایرانی اسلامی تاکید کرد.

سرویس مد و لباس هنرآنلاین: حمید قبادی دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار هنرآنلاین از نحوه همکاری با جشنواره فیلم فجر در زمینه مد و لباس گفت: موضوع طراحی لباس ویژه برای هنرمندان و بازیگران از مدت‌ها پیش در دستور کار کارگروه ساماندهی مد و لباس قرار گرفت. چندی پیش جلساتی برای رایزنی با دبیر جشنواره فیلم فجر و مشاور هنری آن برگزار شد تا زمینه ایجاد ارتباط حرفه‌ای بین طراحان لباس و هنرمندان را برقرار کنیم. 

او با بیان اینکه این موضوع مورد استقبال دبیرخانه جشنواره فیلم فجر قرار گرفته است افزود: نکته حائز اهمیت این است که طراحان لباس با هنر خلاقانه خودشان و با توجه به سلیقه متقاضیان و بازیگران پیشنهاد‌هایی را در قالب لباس به هنرمندان ارائه خواهند کرد و آن‌ها بر اساس میل خود لباس نهایی را انتخاب می‌کنند. استفاده از طرح‌های زیبا و حرفه‌ای به خوش‌پوشی و آراستگی هنرمندان کمک می‌کند.

قبادی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین اهداف این فعالیت کمک به دسترسی مناسب هنرمندان به طراحان لباس و ایجاد زمینه‌ای برای بهره‌برداری از طرح‌های حرفه‌ای است. بسیاری از هنرمندان در سال‌های اخیر به این موضوع توجه کرده‌اند و با استفاده از طرح‌های حرفه‌ای طراحان لباس، لباسی مناسب مراسم مختلف انتخاب کرده‌اند. هم‌اکنون بعضی از هنرمندان موسیقی برای تهیه لباس کنسرت‌های خود و بازیگران برای شرکت در فستیوال‌ها به طراحان لباس مراجعه می‌کنند و کارهایی از طراحان خوب کشور را به تن هنرمندانی مانند حمید حامی، فاطمه معتمدآریا، الهام پاوه‌نژاد و... دیده‌ایم و این موضوع نشان‌دهنده ظرفیت و توانمندی طراحان ما و نگاه حرفه‌ای هنرمندان است.

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس افزود: در این مرحله 20 نفر از طراحان لباس را انتخاب کرده و مشغول رایزنی با آن‌ها هستیم، اما با توجه به تعداد زیاد بازیگران احتمال افزایش تعداد طراحان لباس هم وجود دارد. برای نهادینه شدن این کار، پیش‌نویس تفاهم‌نامه را به جشنواره فیلم فجر فرستادیم و آن‌ها با نظر مساعد پیگیر این موضوع هستند.

  1   2   بعدی >>

چاپ فصل